BAĞCILAR ŞUBESİ

19.09.2012
 BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ

 BAĞCILAR ŞUBE BAŞKANI
HİCABİ DURMUŞ
 
Yenigün Mahallesi Bağcılar Caddesi No: 191  BAĞCILAR 


24 Eylül 2017 - ... Eylül 2019 Dönemi Yönetim Kurulu  
 1 Hicabi DURMUŞ Başkan
 2 Hilmi KAYA Başkan Vekili
 3 Muharrem AKTÜRKYönetim Kurulu Üyesi
 4 Öcal SİYERYönetim Kurulu Üyesi
 5 İlhan ÇALGAN Yönetim Kurulu Üyesi
 6 Erdal GİDİCİ Yönetim Kurulu Üyesi
 7 Zahit KAYMAK Yönetim Kurulu Üyesi
 8 Köksal TOSUN Yönetim Kurulu Üyesi
 9 Yılmaz AKAY Yönetim Kurulu Üyesi
10 Selahattin AKBURAK Yönetim Kurulu Üyesi
11 Selim AYDIN Yönetim Kurulu Üyesi
12 Zeynel KIR Yönetim Kurulu Üyesi
13Aydın GAZİOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi
14 Nazım AKTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi
15 Hacı Beyler ÇETİN Denetleme Kurulu Başkanı
16 Haşim TÜRK Denetleme Kurulu Üyesi
17 Eyüp OKUMUŞ Denetleme Kurulu Üyesi
18 Ebubekir DURGUT Denetleme Kurulu Üyesi
19 H.İbrahimARAASLAN Denetleme Kurulu Üyesi
20 Zekeriya ANZERLİ Denetleme Kurulu Üyesi

BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ BAĞCILAR ŞUBE ÜYE LİSTESİ
SN ADI  SOYADI KÖYÜ SN ADI  SOYADI KÖYÜ
1 Abdulbekir  DURGUT Byb.merkez 211 Mehmet  KESKİN Değirmencik
2 Abdulkadir  ATILGAN Byb.merkez 212 Mehmet  ÖZELER Byb.merkez
3 Abdullah  BÖLEN Kavacık 213 Mehmet     TURAN  
4 Abdullah  ÇELİK Sakızlı 214 Mehmet        YETİŞEN Sakızlı
5 Abdurrahman YARDIMCI Sarıhan 215 Meryem  KARATEKİN Yukarıpınarlı
6 Abdurrahman BUDAK Masat 216 Metin BOZKURT Danişmend
7 Abdurrahman KARATEKİN Yukarıpınarlı 217 Muammer  DAŞTAN Danişmend
8 Adem  ÇINAR Aşağıkışlak 218 Muammer  KOCABEY Aşağıçımağıl
9 Adem  ÖZELER Byb.merkez 219 Muhammet  AKYILDIZ Eymür
10 Adnan  ULAŞ   220 Muhammet  AYDIN Yoncalı
11 Adnan  GÜZEL Helva 221 Muharrem  KUMRU Güneşli
12 Ahmet AKKUŞ Alapelit 222 Muharrem  AKTÜRK Üzengili
13 Ahmet  BATTAL Çayıryolu 223 Muharrem  AYDIN Sakızlı
14 Ahmet  ÖZBEK Çayırözü 224 Muhsin  KÖSE Alapelit
15 Ahmet  TEKEL Hacıoğlu 225 Muhsin  TÜRKOĞLU Byb.merkez
16 Ahmet  YEŞİL Karayaşmak 226 Murat ALTUN Güneşli
17 Ahmet  YETİŞEN Sancaktepe 227 Murat AYDIN Çiftetaş
18 Ahmet  YURDUNKULU Taşcılar 228 Murat BAYRAK Aydıncık
19 Akif  ALBAYRAK Yoncalı 229 Murat DİNÇER Aydıncık
20 Alaaddin  YAZICI Aşağıçımağıl 230 Murat GÖR Göldere
21 Alaattin ALTUNTAŞ Güneşli 231 Murat  TÜRK Balca
22 Alaattin DOĞAN Helva 232 Murat  YERLİ Alapelit
23 Ali ARSLANHAN Armutlu 233 Murat  YETİŞEN Sakızlı
24 Ali  DURMUŞ Aydıncık 234 Musa  TOSUNCUK Sancaktepe
25 Ali  KAÇIR İğdir 235 Musa  YILDIZ Dağtarla
26 Ali  KAYGISIZ Yukarıpınarlı 236 Mustafa  HAŞLAK Balkaynak
27 Ali  KAYGUSUZ Yukarıpınarlı 237 Mustafa  HOF Yukarıpınarlı
28 Ali  KOCABEY Aşağıçımağıl 238 Mustafa  KOÇAK Yoncalı
29 Ali  KOÇ Aşağıkışlak 239 Mustafa  ÖZELER Byb.merkez
30 Ali  ŞENYİĞİT Göloba 240 Mustafa  PAYZIN Aşağıçımağıl
31 Ali  TAŞTAN Aşağıçımağıl 241 Mustafa  TATAROĞLU Byb.merkez
32 Arslan  DAŞTAN Göloba 242 Musa  ERASLAN Çiğdemtepe
33 Asef  YEŞİL Karayaşmak 243 Mürsel AKTÜRK Özengili
34 Atilla  YILMAZ Armutlu 244 Müstekim        AYDIN Çiftetaş
35 Avni  BAYRAM Sancaktepe 245 Nabi  ÖZER Kitre
36 Aydın BOĞATIR Hacıoğlu 246 Nabi  BAŞARAN Değirmencik
37 Aydın ÇATALBAŞ Çayıryolu 247 Naci  DURMUŞ Kabaçayır
38 Aydın GAZİOĞLU Byb.merkez 248 Naci  TÜRK Sırakayalar
39 Ayşe GÜLEÇ Byb Merkez 249 Nazım  AKTAŞ Çayıryolu
40 Ayşenur  TÜRKOĞLU Byb.merkez 250 Nazmi  ŞAHİN Çatıksu
41 Aziz AYDIN Çiftetaş 251 Nebi  PINAR Danişmend
42 Bahri  GÖLELİ Başçımağıl 252 Nebi  TURAN İğdir
43 Bayram AĞDAĞ Sancaktepe 253 Necati  KOÇİN Yukarıpınarlı
44 Bayram AYDIN Yoncalı 254 Necati  DURMUŞ Kabaçayır
45 Bayram AYHAN Çiftetaş 255 Necmettin  TOSUNCUK Sancaktepe
46 Bayram BOĞATIR Hacıoğlu 256 Necmi AKGÜN Sakızlı
47 Bayram KALKANOĞLU Yukarıpınarlı 257 Necmi TAYFUR Tomlacık
48 Bekir  ORUÇ Hacıoğlu 258 Nejdat AKBULUT Güneşli
49 Beşir KACIR İğdir 259 Neslibey ŞENYİĞİT Göloba
50 Beyler  DAŞTAN Göloba 260 Neşat PALA Alıçlık
51 Bilal  ALTUN  Güneşli 261 Nihat  YOLCU Sancaktepe
52 Binali  DAŞTAN Aşağıdikmetaş 262 Nihat  KARSLI Sancaktepe
53 Burhanettin  ÇALIŞKAN Byb.merkez 263 Nuh AYDIN Yoncalı
54 Cavit  KAYA Sancaktepe 264 Nurettin ŞIK Byb.merkez
55 Celal  TAŞDEMİR Tomlacık 265 Nurettin  KARSLI Sancaktepe
56 Celalettin  KARACA Çayıryolu 266 Nurettin  KIR Çerçi
57 Celil  KACIR İğdir 267 Nuri Sait KÖR Aşağıçımağal
58 Cemal  DOĞAN Helva 268 Nurullah  AYDIN Sakızlı
59 Cemil ÖZDEMİR Petekkaya 269 Nusret  KALKANOĞLU Yukarıpınarlı
60 Cemil  AKDENİZ Güneşli 270 Olcay  ATILGAN Byb.merkez
61 Cengiz  BİLGİSEVEN Aşağıçımağıl 271 Olcay  TÜRK Byb.merkez
62 Cengiz  YILMAZ Taşkesen 272 Onur AYDIN Yoncalı
63 Cevat  AYDENİZ Koçbayır 273 Onur SİYER Byb.merkez
64 Coşkun  TOSUN Yukarıpınarlı 274 Onur DURMUŞ Danişmend
65 Çağatay  BİLEN Byb.merkez 275 Orhan SİYER Byb.merkez
66 Çetin  KAYA Sancaktepe 276 Orhan DİNÇER Aydıncık
67 Davut  İLİ Çatalçeşme 277 Orhan  PINAR Danişmend
68 Durmuş  SAĞLIK Byb.merkez 278 Orhan  TİRYAKİ Göloba
69 Dursun Ali  GÖRGÜN Çaykara 279 Orhan  URAN Göldere
70 Ebubekir  AHISKALIOĞLU Byb.merkez 280 Osman  BİRLİK Byb.merkez
71 Efrail  AKTAŞ Çayıryolu 281 Osman  MEMİŞOĞLU Dağtarla
72 Ekrem  BİNGÖL Çayıryolu 282 Osman  ÖZTÜRK Uğurgeldi
73 Emrah  AYDIN Byb.merkez 283 Osman  ŞENYİĞİT Göloba
74 Ender  AKTAŞ Çayıryolu 284 Öcal  SİYER Byb.merkez
75 Engin  GÜZEL Helva 285 Ömer ALTUN Güneşli
76 Enis  ÖZELER Byb.merkez 286 Ömer  BAYRAM Sancaktepe
77 Ensar  ATAYETER Byb.merkez 287 Ömer  DEMİR Byb.merkez
78 Ensar  TÜRK Gez 288 Ömer  GUGULOĞLU Konursu
79 Ensar  DELİBAŞ Yukarıpınarlı 289 Ömer  KÖROĞLU Konursu
80 Ensar  ÖZCAN Sorkunlu 290 Ömer  ŞENYİĞİT Göloba
81 Enver  GÜZEL Helva 291 Ömer  YAVUZ Kozluk
82 Ercan  GİDİCİ Byb.merkez 292 Önder  KAYA Sancaktepe
83 Ercan  TÜRK Sırakayalar 293 Önder  MANAVOĞLU Byb.merkez
84 Erdal  SAATÇİ Byb.merkez 294 Özcan  KACIR İğdir
85 Erdal  GİDİCİ Byb.merkez 295 Özkan  ÖZLÜ Eymür
86 Erdem  KARSLI Sancaktepe 296 Öznur  ATAYETER Byb.merkez
87 Erdinç  ALTUNTAŞ Güneşli 297 Rahman  CAN Alapelit
88 Erdoğan  DURMUŞ Hacıoğlu 298 Recai  AYDOĞDU Byb.merkez
89 Erdoğan  TÜRK Sırakayalar 299 Recai  TAYFUR Tomlacık
90 Erol ATASOY Karayaşmak 300 Recep AKDAĞ Sancaktepe
91 Erol ADIGÜZEL Güneşli 301 Recep AKKOÇ Pınarcık 
92 Ersin  KOÇ Yukarıpınarlı 302 Recep AYGÜN Çiftetaş
93 Esmani  KOCABEY Aşağıçımağıl 303 Recep AYHAN Petekkaya
94 Esra  SAĞLIK Byb.merkez 304 Recep  DAŞTAN Göloba
95 Eyüp  OKUMUŞ Karayaşmak 305 Recep  DURMUŞ Danişmend
96 Fahrettin  DELİBAŞ Yukarıpınarlı 306 Refik  BAYIN Üzengili
97 Fahri  KOCABEY Aşağıçımağıl 307 Reşat PALA Alıçlık
98 Fariz  TÜRK Sırakayalar 308 Rıfat  KARAKELLE Eymür
99 Fatih ANZERLİ Byb.merkez 309 Rıza  DEVECİ Konursu
100 Fatih BİNGÖL Çayıryolu 310 Sabri  KUŞTUL Ballıkaya
101 Fatih DEVELİ Byb.merkez 311 Sadrettin OĞUL Beşpınar
102 Fatih  KANSOY Yukarıkırzı 312 Salih AKUKLU Byb.merkez
103 Fatih  KUMRU Güneşli 313 Salih KOÇ Yukarıpınarlı
104 Fatih  YURDUNKULU Taşçılar 314 Salim BİLGİSEVEN Taşçılar
105 Fatma AKUKLU Byb Merkez 315 Salim  ASLANHAN Sancaktepe
106 Fazlı                      AYDIN Yoncalı 316 Salim            COŞKUN Çayıryolu
107 Feramuz  AKDENİZ Pınarcık 317 Salim          DAŞTAN Göloba
108 Ferhat  SEVİM Arpalı 318 Sanay HOPURLU Sırakayalar
109 Feridun  HACIHASANZADE Yapracık 319 Sedat  TÜRK Sırakayalar
110 Ferit  HAŞLAK Balkaynak 320 Selahattin  AKBURAK Güneşli
111 Fevzi  ÇÖPÜR Pınarcık 321 Selami  TÜRK Mutlu
112 Fikret DAŞTAN Aşağıçımağıl 322 Selami  KAYA Sancaktepe
113 Fikret TAYFUR Tomlacık 323 Selami  AKTAŞ Çayıryolu
114 Fikret YOLCU Sancaktepe 324 Selçuk  BAYRAM Değirmencik
115 Fikrettin  DELİBAŞ Yukarıpınarlı 325 Selim  AYDIN Yoncalı
116 Filiz  AYAYETER Aşkale 326 Selim  ALTUĞ Petekkaya
117 Fuat  ATLI Çatalçeşme 327 Servet  ÖZBEK Çayırözü
118 Fuat  YOLCU Sancaktepe 328 Sezgin  DEMİR Sakızlı
119 Gülbek AYDIN Yoncalı 329 Suat TOKDEMİR Gümüşdamla
120 Güner PINAR Danışment 330 Suat TÜRK Balca
121 Habip  ANZERLİ Byb.merkez 331 Süleyman AKTÜRK Üzengili
122 Habip  KACIR İğdir 332 Süleyman AYDIN Çiftetaş
123 Hacı Beyler  ÇETİN Byb.merkez 333 Süleyman ŞENYİĞİT Göloba
124 Hacı Halis  ATILGAN Byb.merkez 334 Süleyman TÜRK Sırakayalar
125 Hacı Mustafa  YİĞİTOĞLU Armutlu 335 Şaban  KUMRU Sakızlı
126 Hacı Osman DURSUN   336 Şadi  KEKEÇ Aksaçlı
127 Hacıali İLİ Çatalçeşme 337 Şahin  ÇETİN  
128 Hacıbey  TİRYAKİ Göloba 338 Şahin  KABAN Başçımağıl
129 Hakan  POLATTİUMUR Arpalı 339 Şakir  ŞAHİN Yoncalı
130 Hakkı  ÇİÇEK Darıca 340 Şeref  ELÇİ Ozansu
131 Halil İbrahim KARAASLAN Üzengili 341 Şerif DURMUŞ Danişmend
132 Halis  ATILGAN Byb.merkez 342 Şükrü  GÖKTAŞ Uğurgeldi
133 Hamdi  AKKOYUNLU Çayıryolu 343 Şükrü  KACIR İğdir
134 Hamdi  ALTUNTAŞ Güneşli 344 Tacettin  ŞİMŞEK Sarıhan
135 Hamdi  TÜRK Sırakayalar 345 Tahir  DELİBAŞ Yukarıpınarlı
136 Hamza  ARDANUÇ Byb.merkez 346 Tahsin  DAŞTAN Göloba
137 Hamza  EKİNCİ Aydıntepe 347 Talat  BİLGİN Aydıntepe
138 Hamza  KARATEKİN Yukarıpınarlı 348 Talip  MEMİŞ Dağtarla
139 Hasan ALTUNBAY Armutlu 349 Taner YETİŞEN Sakızlı
140 Hasan BİLGİSEVEN Taşçılar 350 Tevfik  BAYIN Üzengili
141 Hasan  DURSUN Danişmend 351 Tufan  PINAR Danişmend
142 Hasan  TOPUZ Aşağıçımağıl 352 Tuncay  ATILGAN Byb.merkez
143 Hasan  TÜRK Sancaktepe 353 Tuncay  TÜRK Sancaktepe
144 Hasan Basri  SİSNELİ Byb.merkez 354 Turan  GÜLHAN Byb.merkez
145 Haşim  TÜRK Balca 355 Turan  PALA Alıçlık
146 Hatem BAŞARAN Değirmencik 356 Turgay  AYDIN Sakızlı
147 Hayati  ATEŞ Gökçedere 357 Turgay  ŞİMŞEK  
148 Haydar  TÜRK Sırakayalar 358 Turgut  AYDIN Sakızlı 
149 Hayrettin GÜLÜMSER Kurugüney 359 Uğur  ÇETİN Byb.merkez
150 Hayrullah  KARAGÖZ Göloba 360 Ünal         YAŞAROĞLU Güneydere
151 Hicabi  DURMUŞ Danışment 361 Ünsal  AYATA Güneşli
152 Hicabi  ALTUN Güneşli 362 Vahdattin  AYDIN Çiftetaş
153 Hikmet  ALTUNTAŞ   363 Velibey KAYA Göloba
154 Hilmi  KAYA Sancaktepe 364 Veysel  PALA Alıçlık
155 Hükmü KARTAL Göloba 365 Veysel  GEMİCİ Gökpınar
156 Hüseyin AYDIN Yoncalı 366 Veysel  ÇEVİK Tomlacık
157 Hüseyin SARIHAN Sarıhan 367 Yakup  AYDIN Sakızlı
158 İbrahim AYAR Işıkova 368 Yakup  GÜNDOĞDU Salkımsu
159 İbrahim AYDIN Yoncalı 369 Yakup  DİNÇER Aydıncık
160 İbrahim  ÖZELER Byb.merkez 370 Yakup  TÜRK Sırakayalar
161 İbrahim  ŞENYİĞİT Göloba 371 Yakup  UÇAR Güllüce 
162 İbrahim  ŞİMŞEKGİL   372 Yasin TOSUN Çayıryolu
163 İbrahim  TÜRK Sırakayalar 373 Yaşar ALBAYRAK Yoncalı
164 İhsan  YAŞAR Aşağıkışlak 374 Yaşar  DİNÇER Aydıncık
165 İkram  ŞENYİĞİT Göloba 375 Yaşar  YERLİKAYA Pınarcık 
166 İlhami KAYA Danişmend 376 Yaşar  YILMAZ Armutlu
167 İlhami SAĞIR Çayırözü 377 Yaşar Temel  AKSU Pazaryolu
168 İlhami KANSOY Yukarıkırzı 378 Yavuz  KÖROĞLU Çayıryolu
169 İlhan ÇALGAN   379 Yavuz  PINAR Danişmend
170 İlhan  İREVUL Byb.merkez 380 Yemen BAL Petekkaya
171 İlhan  KAYA Sancaktepe 381 Yener  PINAR Danişmend
172 İmdat ALTUN Güneşli 382 Yener  ŞEN Karlıca
173 İsa DAŞTAN Göloba 383 Yılmaz AKAY Ozansu
174 İsmail KARTAL Göloba 384 Yunus GÜNEŞ Helva
175 İsmail KAYGUSUZ Aşağıpınarlı 385 Yunus ALTUNTAŞ Güneşli
176 İsmail KURBAN Değirmencik 386 Yüksel KOSTİK Kavacık
177 İsmail KURT Değirmencik 387 Zafer DAŞTAN Danişmend
178 İsmail  MERCAN Çayıryolu 388 Zafer KILIÇ Güçlü
179 İsmail  POLAT Sırakayalar 389 Zafer ULAŞ Byb.merkez
180 İsmail  YURTSEVER Uluçayır 390 Zafer DAĞLAR Aşağıçımağıl
181 İsmail Hakkı ALTUNTAŞ Güneşli 391 Zahit KAYMAK Aydıncık
182 İsmet  BOZAT Byb.merkez 392 Zakir YERLİ Alapelit
183 İsrafil  ALTUNTAŞ Güneşli 393 Zarif ARDANUÇ Byb.merkez
184 Kahraman  DAĞLAR Aşağıçımağıl 394 Zekai ALTUN Güneşli
185 Kamil  KURT Koçbayır 395 Zekeriya ANZERLİ Byb.merkez
186 Kamil  TURAN   396 Zeki KOÇAK Demirışık
187 Kasım AYDIN Yoncalı 397 Zeki TEMÜR Ağören
188 Kasım TATLI Aşağıçımağıl 398 Zeki SARUHAN Petekkaya
189 Kemal YETİŞEN Sakızlı 399 Zeynel KIR Çerçi
190 Kenan KILOKEN Tomlacık 400 Zinnur  CEYHAN Petekkaya
191 Kenan TÜRK Sırakayalar 401 Ziyaeddin YAZICI Aşağıçımağıl
192 Kenan HAŞLAK Balkaynak        
193 Kenan KABAN Aşağıçımağıl        
194 İsmail  ÖZ Erikdibi        
195 Kisail  HAYTA Alapelit        
196 Kocağa  TÜRK Sırakayalar        
197 Köksal ANZERLİ Byb.merkez        
198 Köksal  TOSUN Alapelit        
199 Lokman  ELÇİ Ozansu        
200 Kamil  KURBAN Göldere        
201 Lokman  KARAGÖZ Göloba        
202 Mahmut DEMİR Byb.merkez        
203 Mahmut TAYFUR Tomlacık        
204 Mahmut TOSUNCUK Sancaktepe        
205 Mahmut AKBAL Hacıoğlu        
206 Mahmut ALTUNTAŞ Güneşli        
207 Mecit  ÇEÇEN Uğrak        
208 Mehmet ALTUNTAŞ Güneşli        
209 Mehmet BAŞARAN Değirmencik        
210 Mehmet  DURMUŞ Danişmend