Dergi
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

ŞAMPİYON İLK KUTLAMASINI DERNEĞİNDE YAPTI

Bayburt Kültür ve Yardım Derneğinin düzenlemiş olduğu Futbol turnuvasında bu yılın Şampiyonu A.Çımağıl Derneği 13. Futbol Turnuvasının şampiyonu olduğu için Dernek merkezlerinde Dernek Üyelerine ve Bayburtlu Hemşerilerimize İkramda bulundu.

A.Çımağıl Dernek Başkanı Muammer Kocabey Şampiyonluk kutlamasını Bayburtta yapacaklarını ifade etti ve Tüm Hemşerilerimizi 4 Temmuz 2013 Perşembe günü A.Çımağıl Köyünde Şampiyonluk kutlamasına beklediklerini ifade etti.
Dernek Merkezinde verilen Yemek ikramının ardından BAYBURTLU Sanatçımız Musa Küçük’ün Söylediği Bayburt türküleri eşliğinde  halay çekip eğlendiler.

Geceye Bayburt Kültür ve Yardım Derneği adına Genel Sekreter Ali Erkul katıldı.Bayburt Köylerinden Dernek Başkanları ,A.Çımağıl Derneği üyeleri ve Hemşerilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Ali Erkul geceye katılanlara seslenerek Bu turnuvanın gelecek nesillere aktarılmasında A.Çımağıl Derneğinin katkılarına teşekkür ederek,Turnuvanın hemşerilerimizin birlik ve beraberliğe katkıda bulunması için yapıldığını ifade ederek sporun kaynaşma sağlaması gerektiğini belirtip,katılan tüm takımların şampiyon ilan edildiğini,önemli olan birlik ve beraberliğimizin daim olmasını sağlamaktır dedi.

A.Çımağıl Dernek Başkanı Muammer Kocabeyde bir teşekkür konuşması yaparak gelen üye ve Misafirlere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?