Dergi
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

DELEGELERİMİZ OCAK 2019

                               BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ 
                 OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ- 20 OCAK 2019

 

SN ADI  SOYADI BABA ADI KÖYÜ
1 İlhan KOÇ Sabri Byb.merkez
2 Nihat BOZKURT Hüseyin Aşağıkırzı
3 Eser Cemil ALPTEKİN Abdulkadir Byb.merkez
4 Mustafa HAŞLAK Hanefi Balkaynak
5 Suat MÜFTÜOĞLU A.Hikmet Byb.merkez
6 Hayrettin ALTUNCU Selahattin Byb.merkez
7 Abdurrahman POLATTİMUR Arif Arpalı
8 Faruk KILIÇASLAN H.Bayram Petekkaya
9 Abdulbekir DURGUT Muhlis Byb.merkez
10 Abdulkadir ÖZTÜRK Ahmet Petekkaya
11 Abdulkadir ÖZTÜRK Şahman Petekkaya
12 Abdulkadir BAYRAM Asef Taşcılar
13 Abdullah BAYRAM Bayram Sırataşlar
14 Abdullah YILMAZ Hikmet Göldere
15 Abdullah ÇELİK İsmail Sakızlı
16 Abdullah YILMAZ Alişan Güllüce
17 Abdurrahman KELEŞ Ahmet Çamlıkoz
18 Abdurrahman KIR Nurettin Başçımağıl
19 Adem ERDOĞAN Murat Güder
20 Adem ÖKSÜZ Hasan Arslandede
21 Ahmet AKBALIK Cemal Rüştü
22 Ahmet AKBAYRAM DERNEK KURBANPINAR
23 Ahmet ÖZHAN Fehmi Petekkaya
24 Ahmet YURDUNKULU Halit Taşcılar
25 Ahmet YILMAZ Bahattin Güllüce
26 Ahmet TEKEL Tevfik Hacıoğlu
27 Akın ATLI Nafiz Bayrampaşa
28 Alaattin ALTUNTAŞ Eyüp Güneşli
29 Ali ALTAY Ali Osman Kalecik
30 Ali ERKUL DERNEK TAŞCILAR
31 Ali DURMUŞ Yusuf Aydıncık
32 Ali KAÇIR Ziyaaddin İğdir
33 Ali İhsan ŞENSOY Ahmet Taşkesen
34 Ali Kemal ÖZHAN Alim Petekkaya
35 Ali Kemal BİRGÜL İrfani Aydıntepe
36 Alim ERDEMİR Arif Çayırözü
37 Arslan DAŞTAN Nazım Göloba
38 Asef ATEŞ Hüsnü Yukarıdikmetaş
39 Aslan ARSLAN Seyfullah Yoncalı
40 Atamer KOSTİK Münir Arpalı
41 Atilla YILMAZ Abdullah Armutlu
42 Aydın BOĞATIR İsmail Hacıoğlu
43 Aydın GAZİOĞLU Fehim Byb.merkez
44 Aydın DAĞ Lütfi Dövmekaya
45 Aydın POLAT Agah Rumeli
46 Ayhan DAĞ Lütfi Dövmekaya
47 Ayhan DEMİR Dursunali Alapelit
48 Bahattin ERASLAN DERNEK GÜMÜŞDAMLA
49 Bahattin KÖSEOĞLU Abbas Pınarcık
50 Baki AKTAŞ Hacı Petekkaya
51 Bayram BOĞATIR İsmail Hacıoğlu
52 Bayram ALTIN Hacı Gökçeli
53 Bayram AĞDAĞ Mehmet Sancaktepe
54 Bayram KIRMIZI Ali Dağtarla
55 Bayram BOZBEY Hilmi Taşçılar
56 Bayram SONGUR Hüseyin Akşar
57 Bayram ŞEKER DERNEK GÖKÇEDERE
58 Beşir KANİ Bekir Kavaklı
59 Beyler DAŞTAN Selim Göloba
60 Bilal BATTAL Ekrem Oruçbeyli
61 Binali DAŞTAN Kamil Aşağıdikmetaş
62 Binali DAĞDEVİREN Dursun Yukarıdikmetaş
63 Burak GÖKÇEK Tacettin Byb.merkez
64 Burhan ŞENSOY Abdullah Taşkesen
65 Bülent SUBAY Sabri Byb.merkez
66 Bülent KARABULUT Mustafa Konursu
67 Bünyamin ÖZDEMİR İsmail Rüştü
68 Bünyamin ÖKSÜZ Lütfi Arslandede
69 Cahit GELEZ Mehmet Byb.merkez
70 Cavit KAYA Mikail Sancaktepe
71 Celal TELLİ Hasan Başçımağıl
72 Celal TAŞDEMİR Faik Tomlacık
73 Celalettin MUSULLU Köksal Kalecik
74 Celalettin KARACA Selahattin Çayıryolu
75 Cem Kaya ILGAZ DERNEK ÇATALÇEŞME
76 Cengiz BİLGİSEVEN Halil Aşağıçımağıl
77 Cengiz YILDIRIM Haydar Oruçbeyli
78 Doğan ÇALIŞKAN Zekeriya Erikdibi
79 Doğan ÇOŞKUN Elbeyi Gökler
80 Dursun SAĞLAM DERNEK KALECİK
81 Dursun Ali CAMADAN Maksut Byb.merkez
82 Emin ÇAVDAR Salim Saraycık
83 Emrah AYDIN Halis Byb.merkez
84 Emre ÇOLAK Mürsel Aşağı Çımağıl
85 Emrullah ÇELİK Mehmet Zeki Başçımağıl
86 Ender BALAHORLİ İbrahim Bayrampaşa
87 Engin ÇAKIR Remzi Başpınar
88 Ensar KOCABEY Vecahat Aşağıçımağıl
89 Ensar TÜRK Enver Gez
90 Enver GÜZEL Şerif Helva
91 Ercan SAYMAZ Nail Güvercindere
92 Ercan TAYFUR Hikmet Bayrampaşa
93 Ercan AKSAÇ Veli Bayrampaşa
94 Erdal GİDİCİ Kazim Byb.merkez
95 Erdal KOCABEY Hacı Bayram Helva
96 Erdinç YILMAZ Zinnuri Arslandede
97 Erdoğan DURMUŞ DERNEK HACIOĞLU
98 Erdoğan TÜRK DERNEK SIRAKAYALAR
99 Erdoğan EFE Dursun Ortaçımağıl
100 Eren DEDEMEMİŞ Korkmaz Byb.merkez
101 Erhan TETİK Osman Karşıgeçit
102 Erhan YAZICIOĞLU Ekrem Konursu
103 Erkan ÖZKAN Selahattin Aşağıçımağıl
104 Erol ATASOY DERNEK KARAYAŞMAK
105 Erol ÇELİKAY Vehbi Çayıryolu
106 Ersan AY Yılmaz Gökçedere
107 Ersin ŞİMŞEK Taceddin Devetaşı
108 Ersoy CEYLAN DERNEK DEVETAŞI
109 Esat DEMİRHAN Mehmet Yazyurdu
110 Eşref HEZEL Necati Erikdibi
111 Eyüp OKUMUŞ Sefer Karayaşmak
112 Fatih SEVER İsmail Sancaktepe
113 Fatih ZİYAL Tevhit Byb.merkez
114 Fazlı AYDIN Ahmet Yoncalı
115 Fevzi ÇÖPÜR Hulisi Pınarcık
116 Fevzi AKBULUT Şükrü Pınarcık
117 Fikret BAYINDIR Feyyaz Çayıryolu
118 Fuat YOLCU Eyüp Sancaktepe
119 Fuat SAKA Hüseyin Mutlu
120 Fuat BAYRAM Yusuf Beşpınar
121 Gülbek TAŞTAN Nejdet Çakırbağ
122 Gürsel KOCABEY Asım Helva
123 Güven ALTUNTAŞ Vasfi Güneşli
124 Hacı Beyler ÇETİN Ebubekir Byb.merkez
125 Hacı Osman DURSUN Kenan Danişmend
126 Hakan POLATTİMUR Abdurrahman Arpalı
127 Halil BAŞARAN İlyas Kabaçayır
128 Halil KILIÇLI Zabit Güçlü
129 Halil İbrahim KARAASLAN Abdurrehim Üzengili
130 Halil İbrahim EMİRALİ İkram Arslandede
131 Halil İbrahim KORKMAZ Zeki Çorak
132 Halil İbrahim ERKUL Yaşar Taşçılar
133 Halis SARIDOĞAN Cemal Uğrak
134 Halit ASLANHAN Hasan Ardıçgöze
135 Halit YILMAZ Bahattin Güllüce
136 Halit Mihmail AKAGÜNDÜZ İsmail Ozansu
137 Hamza EKİNCİ Mustafa Aydıntepe
138 Hanefi CENGİZ Ali Arpalı
139 Hasan SELMAN Efendi Eymür
140 Hasan TÜRK İsmail Sancaktepe
141 Hasan KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
142 Hasan KURT Kamil Koçbayır
143 Hasan Basri SİSNELİ Mehmet Byb.merkez
144 Hasan Doğan KARABULUT Hüsnü Çamdere
145 Haşim TÜRK Ali Balca
146 Hayrettin GÜLÜMSER Fuat Kurugüney
147 Hayrettin ŞİMŞEK İsmail Kavaklı
148 Hicabi DURMUŞ Raif Danişmend
149 Hikmet DİLMEÇ Mehmet Rüştü
150 Hikmet YILMAZ Memduh Taşcılar
151 Hilal KAPLAN Ahmet Kalecik
152 Hilmi KAYA Işkın Sancaktepe
153 Hükmü TÜRKOĞLU İbrahim Kabaçayır
154 Hüsamettin BAŞ Halil Çakırözü
155 Hüsamettin ELÇİ Muzaffer Ozansu
156 Hüseyin TOPÇU Nuri Salih Taşcılar
157 Hüseyin AYDIN Süleyman Yoncalı
158 Hüseyin Savaş MERCİMEK DERNEK KONURSU
159 İbrahim AKBAL DERNEK BAŞÇIMAĞIL
160 İbrahim KALKAN Şinasi Salkımsu
161 İbrahim KARANFİL Aziz Dağtarla
162 İdris ÇAMUR Kamil Pınarcık
163 İdris AKBULUT Şükrü Pınarcık
164 İhsan DEVELİ Murat Byb.merkez
165 İlhami ÇALGAN İbrahim Byb.merkez
166 İlhan İREVUL Necati Byb.merkez
167 İlyas KILIÇ İzzet Demirözü
168 İmdat SAN Ali Kalecik
169 İshak ÖZDEMİR Naim Rüştü
170 İsmail KAYGUSUZ Halil Aşağıpınarlı
171 İsmail KURBAN Kadir Değirmencik
172 İsmail KURT Alirıza Değirmencik
173 İsmail AKAGÜNDÜZ Ali Ozansu
174 İsmail AYHAN Osman Petekkaya
175 İsmail ÇAKIR Zeki Başçımağıl
176 İsmail MERCAN Sadullah Çayıryolu
177 İsmail Hakkı ÖZHAN Alim Petekkaya
178 İsmet BOZAT Mehmet Byb.merkez
179 İsrafil KAHRAMAN Yılmaz Gökler
180 Kadir YILMAZ Ahmet Güllüce
181 Kadir GÜNEŞ Salim Kavaklı
182 Kadir SOYDAŞ Fehmi Çerçi
183 Kadir SELMAN Hacı Gökçeli
184 Kaya SARIHAN Cemil Sarıhan
185 Kemal YETİŞEN Ali Sakızlı
186 Kemalettin KARSLI Binali Sancaktepe
187 Kemalettin TAŞTAN Kemal Maden
188 Kenan KORKMAZ Erdal Güvercindere
189 Köksal TOSUN Nahit Alapelit
190 Kürşat OKUTMUŞ Ragıp Byb.merkez
191 Levent AYAZ Hamit Dağçatı
192 Lütfü SİLO Nazım Byb.merkez
193 Mahmut ATEŞ İsmail Kavaklı
194 Mahmut CİLARA Salim Sakızlı
195 Mahmut ÜNSÜR Yahya Pamuktaş
196 Mecit Han OKUMUŞ Turgut Sakızlı
197 Medet YERLİTAŞ Behçet Nişantaşı
198 Mehmet ADIGÜZEL Yusuf Güneşli
199 Mehmet AKŞİT Ali Eymür
200 Mehmet AYHAN Kibar Petekkaya
201 Mehmet ERSOY DERNEK ALIÇLIK
202 Mehmet KARAKULLUKÇU Mevlüt Ağören
203 Mehmet ÖZELER Cevdet Byb.merkez
204 Mehmet MEMİŞ Cemil Ortaçımağıl
205 Mehmet DEMİRER Harun Karlıca
206 Mehmet KOCABEY Maksut Helva
207 Mesut KARATEKİN DERNEK PINARLI
208 Mesut YILMAZ Mustafa Taşçılar
209 Metin BOZKURT Nihat Danişmend
210 Metin ÖZDEMİR İsmail Rüştü
211 Meyram Nazan KÜÇÜKOSMAN Şamil Yoncalı
212 Miğdat HAS Gülbek Aksaçlı
213 Mitat YETİŞEN İmdat Sakızlı
214 Muammer İNCİ Yusuf Serenli
215 Muammer KARAKULLUKÇU Mustafa Ağören
216 Muammer DAŞTAN Hamit Danişmend
217 Muammer KOCABEY DERNEK AŞAĞIÇIMAĞIL
218 Muhammet TURAN Metin Çayırözü
219 Muhammet MERCAN Necmettin Başçımağıl
220 Muhammet ADIGÜZEL Sadık Kalecik
221 Muharrem KOSTİK Atamer Arpalı
222 Muharrem KUMRU Münir Güneşli
223 Muharrem AKTÜRK Salim Üzengili
224 Muharrem ATSIZ Abdi Çatalçeşme
225 Muhsin TÜRKOĞLU Salih Byb.merkez
226 Muhsin KARAER Hasan Byb.merkez
227 Murat DİNÇER Şemsettin Aydıncık
228 Murat GÖR Fikri Göldere
229 Murat TÜRK DERNEK BALCA
230 Murat ŞAHİN Halil Yukarıkırzı
231 Murat YERLİ Nuri Alapelit
232 Murat YETİŞEN Kemal Sakızlı
233 Murat ÖZTÜRK Mustafa Aşağıkışlak
234 Murat Selim KURT Halit Erikdibi
235 Musa ERASLAN DERNEK ÇİĞDEMTEPE
236 Musa TOSUNCUK Ali Sancaktepe
237 Musa BAYRAM Nazim Üzengili
238 Mustafa DANAYİYEN Yunus Oruçbeyli
239 Mustafa KURTCUL Durmuş Petekli
240 Mustafa KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
241 Mustafa BAYANSAL Raif Erikdibi
242 Mustafa AYHAN Kibar Petekkaya
243 Mustafa DURMUŞ Ahmet Yazyurdu
244 Mustafa SEVİM Baba Arpalı
245 Mustafa ÖZTÜRK Halit Petekkaya
246 Muttalip KESKİNOĞLU Yusuf Demirözü
247 Mürsel CAN DERNEK ALAPELİT
248 Müstekim AYDIN Vahit Çiftetaş
249 Naci TÜRK Salim Sırakayalar
250 Necip ÖZHAN Hilmi Petekkaya
251 Necmettin TOSUNCUK Necati Sancaktepe
252 Necmettin GÖRGÜN Hüseyin Eymür
253 Nejat MERCAN Mehmet Başçımağıl
254 Nejdat AKBULUT DERNEK GÜNEŞLİ
255 Nejmettin EMİRALİ Rahmi Arslandede
256 Nihat ADIGÜZEL Salim Kalecik
257 Nilgün YILDIZHAN Alaettin Kırkpınar
258 Nuray GENÇ Kamil Çayırköprü
259 Oğuzhan BAYRAK Resul Sancaktepe
260 Orhan SİYER Öcal Byb.merkez
261 Orhan KOCABEY Hilmi Aşağıçımağıl
262 Osman BİRLİK Hacı Byb.merkez
263 Osman ÖZTÜRK Abdullah Uğurgeldi
264 Osman KÖSE Emrah Pınarcık
265 Osman KAVAKLI Salih Maden
266 Osman Nuri ŞENTÜRK Recep Aydıntepe
267 Öcal SİYER Hüsrev Byb.merkez
268 Ömer DEMİR Fevzi Byb.merkez
269 Ömer POLAT Dursun Ali Ağören
270 Özcan ALTUNTAŞ Nevzat Güllüce
271 Özcan KACIR Mehmet İğdir
272 Özhan BİRNİ Temel Aksaçlı
273 Özkan ÖZLÜ Salih Eymür
274 Rahman ARSLANTAŞ DERNEK ÇERÇİ
275 Rahman CAN İbrahim Alapelit
276 Rahmani TAŞ Halis Sakızlı
277 Recep AĞDAĞ Paşa Sancaktepe
278 Recep DEMİRHAN İsmail Byb.merkez
279 Recep KARATAŞTAN Ahmet Ağören
280 Recep DURSUNKAYA Yaşar Ağören
281 Recep HANCI Hasan Aşağıçımağıl
282 Remzi KIRIK Hikmet Mutlu
283 Remzi DURSUNKAYA Osman Ağören
284 Rıza DEVECİ Yusuf Konursu
285 Rızvan GÖLELİ Durak Başçımağıl
286 Sadettin İŞİ Salih Byb.merkez
287 Salih KÜPELİOĞLU Muharrem Konursu
288 Sami HACIARİFOĞLU Mustafa Güçlü
289 Sebahattin KARAASLAN Yaşar Işıkova
290 Sebahattin SOLGUN Satılmış Sarıhan
291 Sebahattin MERCAN Selahattin Başçımağıl
292 Sebahattin ZİYAL Salim Byb.merkez
293 Sedat YİĞİTOĞLU İsmet Armutlu
294 Sehlan BURAK Hüseyin Kıratlı
295 Selahattin ÇELİK DERNEK ARPALI
296 Selahattin AKBURAK Salih Güneşli
297 Selami HACIARİFOĞLU Mustafa Güçlü
298 Selami KAYA Hilmi Sancaktepe
299 Selim AYDIN Mehmet Yoncalı
300 Selvet AY Mht Hulisi Gökçedere
301 Serkan AYDIN Bekir Dağçatı
302 Serpil ERGAN Bayramali Demirözü
303 Sezgin POLAT Halis Helva
304 Sinan İRKİLMEZ Osman Byb.merkez
305 Suat DURAK Sinan Oruçbeyli
306 Süleyman AKTÜRK Hilmi Üzengili
307 Süleyman BAŞARAN DERNEK DEĞİRMENCİK
308 Süleyman ŞAHİN DERNEK MASAT
309 Sümmani ÖZDEMİR İsmail Rüştü
310 Şaban AYAZ Hamit Dağçatı
311 Şaban TÜRK DERNEK SANCAKTEPE
312 Şahin KOCABEY Cihat Aşağıçımağıl
313 Şakir ŞAHİN Halil Yoncalı
314 Şeref KOCATÜRK Yakup Arpalı
315 Şerif DURMUŞ Efraim Danişmend
316 Şugayip YILMAZ Ali Arslandede
317 Tahir DELİBAŞ Vahit Yukarıpınarlı
318 Tahir PALA Hüseyin Alıçlık
319 Tahsin KORÇOBAN DERNEK KABAÇAYIR
320 Tevfik NERGİS Dursun Gez
321 Tevhit DİNÇER Necati Aydıncık
322 Tolga ÇAVUŞ DERNEK ÇİFTETAŞ
323 Tufan ABDULLAHOĞLU DERNEK KARLICA
324 Tunay ÖZEN Ali Sarımeşe
325 Uğur AYÇİÇEK Erol Gökçedere
326 Vedat POLAT Ahmet Sırakayalar
327 Vedat İLİ Alaaddin Çatalçeşme
328 Yakup TEMEL İsa Masat
329 Yaşar ALBAYRAK Ali Yoncalı
330 Yaşar DİNÇER Lütfi Aydıncık
331 Yaşar YERLİKAYA Rıza Pınarcık
332 Yaşar KELEŞ Ahmet Çamlıkoz
333 Yaşar PAMUK Ali Helva
334 Yavuz ATICI DERNEK PETEKKAYA
335 Yavuz KÖROĞLU Muhittin Çayıryolu
336 Yavuz PINAR Refik Danişmend
337 Yavuz KILIÇ Zarif Byb.merkez
338 Yavuz Selim TETİK Muhsin Karşıgeçit
339 Yener PINAR DERNEK DANIŞMEND
340 Yetkin ÇAVDAR Salim Saraycık
341 Yılmaz AKAY Nurettın Ozansu
342 Yılmaz DURSUNKAYA Hasan Ağören
343 Yılmaz KAYA H.Ahmet Akduran
344 Yunus KORKMAZ Metin Çakırözü
345 Yusuf ATAÇ Tursun Elmalı
346 Yusuf TOPCUOĞLU Seyfettin Taşcılar
347 Yusuf KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
348 Yüksel ÇINAR Yahya Kalecik
349 Yüksel KOSTİK Necati Kavacık
350 Zafer ULAŞ Ednan Byb.merkez
351 Zafer Bülent ATASOY Yusuf Karayaşmak
352 Zahit KAYMAK Nevzat Aydıncık
353 Zarif TÜRK Remzi Sırakayalar
354 Zekeriya ANZERLİ Köksal Byb.merkez
355 Zeki KOÇAK Hüseyin Demirışık
356 Zeynep NERGİS Asaf Gez
357 Ziya SEYMEN Faik Akşar
358 Zülfikar AKKUZU Süleyman Pınarcık
359 Zülkarni ÇALHANOĞLU Kadir Konursu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?