Dergi
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Esenler Şubesi

ESENLER  ŞUBE BAŞKANI

Nejmettin EMİRALİ

 

Yönetim Kurulu

Aydın POLAT Yönetim Kurulu Üyesi
Murat Selim KURT Yönetim Kurulu Üyesi
Halil İbrahim EMİRALİ Yönetim Kurulu Üyesi
Ayhan DEMİR Yönetim Kurulu Üyesi
Yusuf KÖSEOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi
Şugayip YILMAZ Yönetim Kurulu Üyesi
Gülbek TAŞTAN Yönetim Kurulu Üyesi
Eşref HEZER Yönetim Kurulu Üyesi
Hüsamettin ÇELİK Yönetim Kurulu Üyesi
Fuat SAKA Yönetim Kurulu Üyesi
Aydın UĞURLU Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa KÖSEOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi
Yüksel ÖZCAN Yönetim Kurulu Üyesi
Bünyamin ÖKSÜZ Yönetim Kurulu Üyesi
Abdurrahman KELEŞ Yönetim Kurulu Üyesi
Muhsin YILDIRIM Yönetim Kurulu Üyesi
Erdinç YILMAZ Yönetim Kurulu Üyesi
Adem ÖKSÜZ Yönetim Kurulu Üyesi
Erol UĞURLU Yönetim Kurulu Üyesi
BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ  ESENLER ŞUBE ÜYE LİSTESİ

 

SN ADI SOYADI BABA ADI KÖYÜ
1 Abdullah SAKA Talip Mutlu
2 Abdullah EMİRALİ Mehmet Arslandede
3 Abdulvahap ÖZCAN Vahit Çamlıkoz
4 Abdurrahman KELEŞ Ahmet Çamlıkoz
5 Adem ÖKSÜZ Hasan Arslandede
6 Adem KURTOĞLU Hacı Arslandede
7 Adem TÜFEKCİOĞLU Selahattin Aksaçlı
8 Ahmet YİĞİTOĞLU Aslann Yanıkçam
9 Ahmet YUMAK Aziz Aksaçlı
10 Ahmet DAĞ Ayhan Dövmekaya
11 Akın ATLI Nafiz Bayrampaşa
12 Akif UĞURLU Fevzi Sarıhan
13 Ali DOLAP Ahmet Göldere
14 Ali KAYDU Şeref Aksaçlı
15 Alper YAZOĞLU Saffet İncili
16 Arif ÜSTÜN Ömer Arslandede
17 Asiye BAŞ Yakup Kitre
18 Aslıhan ÇOBAN.BOYDAK Hurşit Sakızlı
19 Aydın DAĞ Lütfi Dövmekaya
20 Aydın UĞURLU Satılmış Aksaçlı
21 Aydın YUMAK Göldere
22 Aydın POLAT Agah Rumeli
23 Ayhan DAĞ Lütfi Dövmekaya
24 Ayhan DEMİR Dursunali Alapelit
25 Ayşem DURAK Nevres Karşıgeçit
26 Aytekin EMİRALİ Rahmi Arslandede
27 Basri MUTLU Niyazi Mutlu
28 Binali KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
29 Binali DAĞDEVİREN Dursun Yukarıdikmetaş
30 Bülent KORKMAZ Osman Oruçbeyli
31 Bünyamin ÖKSÜZ Lütfi Arslandede
32 Bünyamin ORAÇ Zeki Devetaşı
33 Cengiz YİĞİTOĞLU Behçet Yanıkçam
34 Cengiz YILDIRIM Haydar Oruçbeyli
35 Cuma EMİRALİ Mehmet Arslandede
36 Doğan ÇALIŞKAN Zekeriya Erikdibi
37 Emre YILDIRIM Muhsin Arslandede
38 Ender BALAHORLİ İbrahim Bayrampaşa
39 Engin POLAT Kemal Masat
40 Enver DEMİREL Asım Devetaşı
41 Ercan SAYMAZ Nail Güvercindere
42 Ercan TAYFUR Hikmet Bayrampaşa
43 Erdem BALTACI Muammer Yaylapınar
44 Erdinç YILMAZ Zinnuri Arslandede
45 Erhan TUTAR Hüseyin
46 Erol UĞURLU Hilmi Aksaçlı
47 Erol KAYGUSUZ Rıfat Sırakayalar
48 Esref ÜSTÜN Hüseyin Arslandede
49 Esref ÜSTÜN Hüseyin Arslandede
50 Eşref HEZEL Necati Erikdibi
51 Fahri AYDIN Devetaşı
52 Fatih KAYA Mehmet Erzurum
53 Fatih KAYMAK Ali Yerlice
54 Fatime KÖROĞLU Zihni Akşar
55 Fehmi BATTAL Niyazi Çayıryolu
56 Fethi AYDIN Ziya Darıca
57 Fikret BAYINDIR Feyyaz Çayıryolu
58 Filiz KARSLI Cevdet Oruçbeyli
59 Fuat SAKA Hüseyin Mutlu
60 Fuat BAYRAM Yusuf Beşpınar
61 Gülbek TAŞTAN Nejdet Çakırbağ
62 Hacı KURTOĞLU Yaşar Arslandede
63 Halil İbrahim PALA Dursun Arslandede
64 Halil İbrahim EMİRALİ İkram Arslandede
65 Halim SOĞANCI Bayırtepe
66 Harun EMİRALİ Mehmet Arslandede
67 Hasan KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
68 Hasan YILMAZ Ali Gökpınar
69 Hasan TEKİN Arslan Arpalı
70 Haşim AYDIN Mehmet Bayraktar
71 Havva KORKMAZ Fahrettin Sakızlı
72 Hayati BATTAL Yemliha Oruçbeyli
73 Hikmet EMİRALİ Rahmi Arslandede
74 Hüdaverdi YILDIRIM Mehmet Arslandede
75 Hüsamettin ÇELİK Salih Buğdaylı
76 Hüseyin YILMAZ Yaşar Arslandede
77 Hüseyin DAĞ Aydın Dövmekaya
78 İbrahim TUTAR Rahmi Byb.merkez
79 İlham DİLMEÇ Haydar Rüştü
80 İlhami BATTAL Yemliha Oruçbeyli
81 İmdat BALABAN Kemal Sorkunlu
82 İrfan KÖSE Celal Soğukgöze
83 İsmail ATA Ahmet Arslandede
84 İsmail DAĞ Ayhan Byb.merkez
85 İsmail TAŞTAN Selim Çakırbağ
86 İsminaz GİDER Mevlüt Byb.merkez
87 İsrafil OKUR Halil Çayıryolu
88 Kemal GÜN Hüsnü Samsun
89 Kenan KAPLAN Kemal Sakızlı
90 Kenan KORKMAZ Erdal Güvercindere
91 Kıymet ÇATAK Ramaza Byb.merkez
92 Köksal PALA Süleyman Arslandede
93 Kürşat OKUTMUŞ Ragıp Byb.merkez
94 Mahmut KOÇAK İsmet Dövmekaya
95 Mahmut DURAK Kavakyanı
96 Mehmet AKŞİT Ali Eymür
97 Mehmet DAĞ Lütfi Dövmekaya
98 Mehmet YILDIRIM İhsan Arslandede
99 Mehmet TAŞDAN Çakırbağ
100 Miğdat HAS Gülbek Aksaçlı
101 Muammer UĞURLU Nihat Aksaçlı
102 Muhsin YILDIRIM Hıdır Arslandede
103 Murat KAYA Mustafa Eskişehir
104 Murat YILDIRIM Oruçbeyli
105 Murat Selim KURT Halit Erikdibi
106 Musa YILDIRIM Maksut Arslandede
107 Musa ÜSTÜN Hasan Arslandede
108 Musa ADIGÜZEL Balkaynak
109 Mustafa AKKUZU Temur Pınarcık
110 Mustafa KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
111 Mustafa ÜSTÜN Mehmet Arslandede
112 Mustafa BAYANSAL Raif Erikdibi
113 Nail KAYGUSUZ Hilmi Sırakayalar
114 Necati AYDIN Mehmet Bayraktar
115 Necati KALACOŞ Mustafa Mutlu
116 Necmettin GÖRGÜN Hüseyin Eymür
117 Nejmettin EMİRALİ Rahmi Arslandede
118 Nejmi DEVRAN Arslan Buğdaylı
119 Nevras DAŞTAN Kani Çakırbağ
120 Nurcan KILIÇ Talat Güçlü
121 Osman KAYDU Feramuz Aksaçlı
122 Ömer ÜSTÜN Ahmet Arslandede
123 Özgür KAPLAN Kemal Sakızlı
124 Pehlül TAŞTAN Recep Çakırbağ
125 Remzi YILDIRIM Asker Çayıryolu
126 Sadettin KORKMAZ İsmail Güvercindere
127 Saibe KARA Tevfik Gez
128 Salih DEMİR Zarif Çakırbağ
129 Salih YILMAZ Zinnuri Arslandede
130 Sami HACIARİFOĞLU Mustafa Güçlü
131 Savaş İSPİRLİ Asef Mutlu
132 Sebahattin KARAASLAN Yaşar Işıkova
133 Sebahattin SOLGUN Satılmış Sarıhan
134 Selami HACIARİFOĞLU Mustafa Güçlü
135 Selami ÖKSÜZ Lütfi Arslandede
136 Selim YİĞİTOĞLU Arslan Yanıkçam
137 Serkan ÖZEL Yılmaz Kitre
138 Sezai KÖSE
139 Sinan YİĞİTOĞLU Selim Yanıkçam
140 Suat KARAHAN İlham Arpalı
141 Suat KOCATÜRK Mükerrem Sakızlı
142 Sunay TURAN Ekrem Beşpınar
143 Süleyman İSPİRLİ Mehmet Aksaçlı
144 Süleyman BULUT Şaban Sakızlı
145 Şaban (Altan) ŞAHİN Yılmaz Çiftetaş
146 Şadi KEKEÇ Cevdet Aksaçlı
147 Şugayip YILMAZ Ali Arslandede
148 Tekin SOYDAŞ Hicabi Çerçi
149 Tevfik YILMAZ Osman Arslandede
150 Tevfik NERGİS Dursun Gez
151 Turan KARAHAN İlham Arpalı
152 Turan AKGÜN Recep Gökçedere
153 Tüncay GÜLHAN Şahmettin Buğdaylı
154 Uğur AKTÜRK Dursunbey Bayrampaşa
155 Uğur Tarık TAYFUR Ziya Bayrampaşa
156 Yakup EMİRALİ Mehmet Arslandede
157 Yasin DURAK Fikri Çakırbağ
158 Yaşar KELEŞ Ahmet Çamlıkoz
159 Yaşar ÖZÜM Duralı Taşburun
160 Yaşar TÜRK İbrahim Balca
161 Yavuz BAYKARA Muharrem Kop
162 Yusuf KÖSEOĞLU Ali Yanıkçam
163 Yusuf ÖKSÜZ Fethi Arslandede
164 Yusuf TOPCU Nihat Erikdibi
165 Yüksel GİDER Mürsel Byb.merkez
166 Yüksel ÖZCAN Mehmet Sorkunlu
167 Yüksel Fırat ATASOY Yaşar Karayaşmak
168 Zafer ÖKSÜZ Hüsnü Arslandede
169 Zeynep NERGİS Asaf Gez
170 Zülfikar AKKUZU Süleyman Pınarcık

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?