Dergi
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Çorlu Şubesi

ÇORLU ŞUBE BAŞKANI

Halit ASLANHAN

10 Kasım 2018 – Eylül 2019 Dönemi

 

Şube Yönetim Kurulu Listesi: 

Halit ASLANHAN

-Bünyamin ÖZDEMİR

-Sedat YİĞİTOĞLU

-Adem ERDOĞAN

-Hüsamettin BAŞ

-Ergün ÇAKIR

-Recep ÖZDEMİR

-Bayram ALTIN

-Muhammet TURAN

-İshak ÖZDEMİR

-Arif DİLMEÇ

-Ersin ŞİMŞEK

-İlyas KABADAYI

-Osman KÖSE

-Esat DEMİRHAN

-Hikmet DİLMEÇ

-Cahit GELEZ

-Oğuzhan AKBALIK

-Muhammer YILMAZ

BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ ÇORLU ŞUBE ÜYE LİSTESİ

SN ADI  SOYADI KÖYÜ SN ADI  SOYADI KÖYÜ
1 Ahmet AKBALIK Rüştü 46 İsmail Hakkı GÜR Erz Merkez
2 Acun KAYA Gökçedere 47 Mahmut YENER Mutlu
3 Adem AKBULUT Pınarcık 48 Mehmet AKBALIK Rüştü
4 Adem ERDOĞAN Güder 49 Metin EKİN Gümüşhane
5 Ahmet KARAKULLUKÇU Ağören 50 Metin ÖZDEMİR Rüştü
6 Ali DİLMEÇ Rüştü 51 Metin Mesut DİLMEÇ Rüştü
7 Alparslan AKBALIK Rüştü 52 Muammer YILMAZ Güllüce
8 Alpaslan KAYA Mutlu 53 Muammer YAZICI Başpınar
9 Avni BOZBEY Masat 54 Muhammet Hanefi DENİZ
10 Ayhan AKBALIK Rüştü 55 Muhsin YARBASAN Byb.merkez
11 Bülent KIZILKAYA Kırkpınar 56 Muhsin KARACAN Ağören
12 Bülent KAYA Mutlu 57 Muhsin OKUMUŞ Çakırözü
13 Bünyamin ÖZDEMİR Rüştü 58 Murat KARAMAVUŞ Ağören
14 Cahit GELEZ Byb.merkez 59 Murat KALKAN Salkımsu
15 Cemal DAŞTAN Maden 60 Murat YILMAZ Güllüce
16 Dursun BALKAN Petekli 61 Mustafa UÇKAN Byb.merkez
17 Emrah ÖZDEMİR Rüştü 62 Mustafa ATEŞ Demirözü
18 Engin ÇAKIR Başpınar 63 Nafi AKBULUT Pınarcık
19 Enver DİLMEÇ Rüştü 64 Niyazi YILMAZ Güllüce
20 Enver Naci SOYDAŞ Byb.merkez 65 Nurgezen VARINCI Rize İkizdere
21 Erdoğan ÇELİK Sakızlı 66 Nurullah AKTİMUR
22 Ergün ÖZDEMİR Rüştü 67 Oğuzhan AKBALIK Rüştü
23 Ersin ŞİMŞEK Devetaşı 68 Osman KÖSE Pınarcık
24 Esat DEMİRHAN Yazyurdu 69 Ömer POLAT Ağören
25 Eyüp YILMAZ Güllüce 70 Recep YAZICI Byb.merkez
26 Fevzi AKBULUT Pınarcık 71 Recep CEBE Petekkaya
27 Gülbey DİLMEÇ Rüştü 72 Recep BOZBEK Yıldırım
28 Güven KÖSE Pınarcık 73 Recep KARATAŞTAN Ağören
29 Hacı Veli AKPINAR Soğukpınar 74 Sabri ÖZDEMİR Rüştü
30 Halil BAŞ Çakırözü 75 Savaş KILIÇ Yaylapınar
31 Halit DİLMEÇ Rüştü 76 Sedat YİĞİTOĞLU Armutlu
32 Halit ASLANHAN Ardıçgöze 77 Selim KAYA Mutlu
33 Hasan KADAKAL Kitre 78 Seyfettin BAYRAM Değirmencik
34 Haşmet DEMİRHAN Yazyurdu 79 Sümmani ÖZDEMİR Rüştü
35 Hayrettin BAŞ Çayırözü 80 Şakir YILDIRIM Byb.merkez
36 Hikmet DİLMEÇ Rüştü 81 Şinasi KALKAN Salkımsu
37 Hikmet YAZICI Başpınar 82 Tacettin KAYA Mutlu
38 Hüsamettin BAŞ Çakırözü 83 Vasıf BALOĞLU Mutlu
39 Hüseyin DENİZ Çakırözü 84 Yahya ÖZDEMİR Rüştü
40 İbrahim GÜR Erz Merkez 85 Yavuz KAYA Mutlu
41 İbrahim KALKAN Salkımsu 86 Yüksel EŞİYOK Taşkesen
42 İdris AKBULUT Pınarcık 87 Zeki KABADAYI Rüştü
43 İdris ÖZDEMİR Rüştü
44 İkram AKPINAR Soğukgöze

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?