Dergi
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Avcılar Şubesi

Sehlan BURAK

AVCILAR  ŞUBE BAŞKANI

Yönetim Kurulu

Sehlan BURAK Şube Başkanı
Faik SEYMEN Yönetim Kurulu Üyesi
Yahya YAZICI Yönetim Kurulu Üyesi
Kaya SARIHAN Yönetim Kurulu Üyesi
Celalettin MUSULLU Yönetim Kurulu Üyesi
Muammer İNCİ Yönetim Kurulu Üyesi
Yusuf EYİDOĞAN Yönetim Kurulu Üyesi
Yunus Emre ALTINTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi
Ramazan GÜN Yönetim Kurulu Üyesi
Mahmut SAN Yönetim Kurulu Üyesi
Yusuf ATAÇ Yönetim Kurulu Üyesi
Nizamettin BURAK Yönetim Kurulu Üyesi
Erdal BALTA Yönetim Kurulu Üyesi
Nurettin AKGÜN Yönetim Kurulu Üyesi
Dursun Ali CAMADAN Yönetim Kurulu Üyesi
Asef ATEŞ Yönetim Kurulu Üyesi
Asef AFŞİN Yönetim Kurulu Üyesi
Sinan KÖSE Yönetim Kurulu Üyesi
Erdinç DEMİRER Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa KURTCUL Yönetim Kurulu Üyesi

BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ AVCILAR ŞUBE ÜYE LİSTESİ  

SN ADI SOYADI KÖYÜ SN ADI SOYADI KÖYÜ
1 Faruk KILIÇASLAN Petekkaya 82 Korkmaz ÇAVUŞ Çiftetaş
2 İdris ÇAMUR Pınarcık 83 Köksal AKAGÜNDÜZ Ozansu
3 Abdulkadir BAYRAM Taşcılar 84 Köksal ORAK Soğukgöze
4 Abdullah YILMAZ Göldere 85 Lütfi GÜLSEVER Kalecik
5 Adem YAZICI Güzelce 86 Mahmut ATEŞ Kavaklı
6 Adem ÇELİK Başçımağıl 87 Mahmut SAN Kalecik
7 Adem KILIÇ Güçlü 88 Mahmut AKBULUT Güneşli
8 Ahmet KÜPELİOĞLU Konursu 89 Mahmut CİLARA Sakızlı
9 Ahmet BAŞKURT 90 Mahmut PAMUK Eymür
10 Ali ALTAY Kalecik 91 Mecit Han OKUMUŞ Sakızlı
11 Ali AKTAŞ 92 Medet YERLİTAŞ Nişantaşı
12 Asef ATEŞ Y.Dikmetaş 93 Mehmet ADIGÜZEL Güneşli
13 Asef AFŞİN Ozansu 94 Mehmet CEYHAN Petekkaya
14 Bedir MUSLU Kalecik 95 Muammer İNCİ Serenli
15 Bedirhan KARASOY 96 Muhammet DEMİR Ozansu
16 Beşir KANİ Kavaklı 97 Muhammet ADIGÜZEL Kalecik
17 Burak GÖKÇEK Byb.merkez 98 Muhammet AKPINAR Soğukgöze
18 Cahit ALDEMİR 99 Muhammet Selim TOPCU Taşcılar
19 Cahit TÜFEKÇİ 100 Muhsin AKPINAR Soğukgöze
20 Canpaşa KOCATÜRK Sakızlı 101 Murat BAYBURTLU Kalecik
21 Celalettin MUSULLU Kalecik 102 Murat CEYHAN Petekkaya
22 Cem Sultan DEMİR Ozansu 103 Musa BOZ Başçımağıl
23 Cemil TOPCU Taşcılar 104 Musa ÇAMUR Pınarcık
24 Cengiz KARLI Soğukgöze 105 Mustafa ALTINTAŞ Güllüce
25 Coşkun GÜNEŞ Kavaklı 106 Mustafa ALTINAY Güneşli
26 Davut DEMİR Ozansu 107 Mustafa KURTCUL Petekli
27 Dursun SAĞLAM Kalecik 108 Mustafa AYDIN
28 Dursun Ali CAMADAN Byb.merkez 109 Mustafa KÖSEOĞLU Pınarcık
29 Emin ÇAVDAR Saraycık 110 Mürsel BOZ Başçımağıl
30 Emre EYİDOĞAN Kalecik 111 Nadir AĞDAĞ Sancaktepe
31 Emrullah ÇELİK Başçımağıl 112 Naim BAŞARAN kabaçayır
32 Erdal AKDAĞ Gökçedere 113 Necip ÖZHAN Petekkaya
33 Erdoğan BALTA Kavaklı 114 Nihat ADIGÜZEL Kalecik
34 Erol ADIGÜZEL Kalecik 115 Numan ALADAĞ
35 Esin ÇAMUR Pınarcık 116 Nurettin AKGÜN Gökçedere
36 Eyüp BİLGİSEVEN Taşcılar 117 Orhan KARAASLANOĞLU
37 Fahrettin ÇOŞAR Göldere 118 Orhan KOÇ Çiftetaş
38 Fatih ZİYAL Byb.merkez 119 Özcan ALTUNTAŞ Güllüce
39 Fatih KENGEL Soğukgöze 120 Özdemir TOPÇU Taşcılar
40 Fatih UÇAR Güllüce 121 Özhan BİRNİ Aksaçlı
41 Fethullah DEMİR Ozansu 122 Rahman ARSLANTAŞ Çerçi
42 Fikret ATICI Petekkaya 123 Rahmani TAŞ Sakızlı
43 Fikret ATLI 124 Recep Savaş MEMİŞ Ortaçımağıl
44 Fikret DAŞTAN Aşağıçımağıl 125 Salih LAÇİN Güllüce
45 Fuat YILMAZ Taşkesen 126 Samih DEMİR Güllüce
46 Gençağa KAYGISIZ Akyaka 127 Sebahattin FİDAN Demirözü
47 Gökmen ATEŞ Kavaklı 128 Sefa YAĞMURDERELİ Byb.merkez
48 Gürbüz UÇAR Güllüce 129 Sehlan BURAK Kıratlı
49 Gürbüz YILMAZ Taşkesen 130 Selahattin BERKER Eymür
50 Gürşat ARI Arpalı 131 Selva KILIÇASLAN Petekkaya
51 Güven POLAT Sırakayalar 132 Serdar TEKDEMİR Çerçi
52 Hacı Bayram DAŞTAN Göloba 133 Sevil BAŞARAN Yolaltı
53 Hacı Bayram ÇAMUR Pınarcık 134 Sezai DEMİR Ozansu
54 Hakan DEMİR Ozansu 135 Sezgin ÇAMUR Pınarcık
55 Halil ATAŞ Karayaşmak 136 Sinan KÖSE Soğukgöze
56 Halil BAŞARAN Kabaçayır 137 Suat ÇELİK Sakızlı
57 Halil KARA Güzelce 138 Şahin TAYFUR Bayrampaşa
58 Hamit KANİ Kavaklı 139 Tacettin YAŞAR Çerçi
59 Hamit SAĞIR Çakırözü 140 Tahir AYDIN Çiftetaş
60 Hamza KARA Güzelce 141 Turan YILMAZ Demirözü
61 Harun YILDIZ Güder 142 Ulgay ÇELİK Çerçi
62 Hasan BAŞARAN Kabaçayır 143 Üzeyir KARAKELLE Eymür
63 Hasan Doğan KARABULUT Çamdere 144 Üzeyir KARA Güzelce
64 Hayrettin ŞİMŞEK Kavaklı 145 Yahya BOZKURTOĞLU Çiftetaş
65 Hikmet ATASOY Karayaşmak 146 Yakup AKPINAR Soğukgöze
66 Hikmet ATLI 147 Yalçın AKGÜN Gökçedere
67 Hilal KAPLAN Sakızlı 148 Yasin UÇAR Güllüce
68 Hüseyin TOPÇU Taşcılar 149 Yetkin ÇAVDAR Saraycık
69 Hüseyin DAŞTAN Göldere 150 Yusuf ATAÇ Elmalı
70 İbrahim DEMİR Ozansu 151 Yusuf TOPCUOĞLU Taşcılar
71 İbrahim KÖSE Soğukgöze 152 Yusuf Ziya KÜPELİOĞLU Konursu
72 İbrahim YILMAZ Göldere 153 Yüksel ÇINAR Kalecik
73 İlhan GÜNEŞ Kavaklı 154 Yüksel KANİ Kavaklı
74 İmdat SAN Kalecik 155 Zafer YAZICI Güzelce
75 İsmail BAŞARAN kabaçayır 156 Zafer DEMİR Ozansu
76 İsrafil CANKURT Kalecik 157 Zafer Bülent ATASOY Karayaşmak
77 Kadir SOYDAŞ Çerçi 158 Zakir YAZICI Güzelce
78 Kaya SARIHAN Sarıhan 159 Zekai DEMİR Dağçatı
79 Kemalettin KARSLI Sancaktepe 160 Ziya SEYMEN Akşar
80 Kenan ÇAMUR Pınarcık
81 Kerim YAZICI Güzelce

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?